Türkçe
English
German
Spanish
العربية

korumak istediğinizde...

onur

Lifli Çember

Polipropilen ile kaplanmış yüksek mukavemetli %100 endüstriyel polyester iplerden üretilen Kompozit ambalaj çemberlerimiz ile her türlü palet,balya ve paketlemelerde güvenilir çözümler sunar. Yüksek kopma mukavemeti ve elastiki özelliği sayesinde bağlandığı yüzeylerde her zaman gergin kalması,sıcak ve soğuk hava şartlarında özelliğini kaybetmemesi,neme dayanıklılığı,kimyasallara ve güneş ışınlarına dirençli olması kompozit lifli polyester çemberleri çelik ve plastik çemberlere göre daha güvenli paketleme yapma olanağı sağlar.
Neden Lifli Çember?
Bağlanan yüzeylere zarar ( çizilme,ezilme,paslanma ) vermez Kompozit lifli polyester çemberlerin hafif olması kullanımda pratiklik sağlar.Eldiven gerektirmez ve kaza riski içermez.Basit ve ucuz el aletleri ile kullanımı ekonomik paketleme yapmanıza olanak sunar. Tüm sektörlerde ( metal,cam,kereste,mermer,mobilya,makine,tekstil,gıda,plastik,kimya vb ) kullanabileceğiniz son derece güvenli ve ekonomik bir üründür.

haberler

- Avrasya Ambalaj Fuarı 2020 21 – 24 Ekim 2020 tarihleri arasında düzenlenecek olan Avrasya Ambalaj Fuarı’ndayız. Tüyap Fuar Merkezi / İstanbul Hall No : 12 Stand No : 1224B

paylaş
twitter
facebook
youtube

sertifikalar

sertifikalar


polpack havalı çemberleme makinası
© Onur Plastik - Tüm hakları saklıdır - All rights reserved.