Türkçe
English
German
Spanish
العربية

korumak istediğinizde...

onur

Gizlilik Sözleşmesi

www.onurambalaj.com.tr sitesi Onur Plastik Amb. İml.Geri Dön. San. Tic.Ltd.Şti.'ne aittir ve bu siteyi ziyaret eden müşterilerimizin bilgi güvenliği firmamız için önem arz etmektedir. Bu metin, bilgi güvenliği ile ilgili sizi bilgilendirmek üzere hazırlanmıştır.

Kişisel bilgiler, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na tabidir. Bu doğrultuda, internet sitesinde verdiğiniz tüm kişisel bilgiler, yalnızca size hizmet amaçlı ve Kanun’a uygun olarak kullanılmakta ve hiçbir şekilde üçüncü taraf kurum ve kuruluşlarla paylaşılmamaktadır. Onur Plastik Amb. İml.Geri Dön. San. Tic.Ltd.Şti.  internet sitesinden kişisel bilgi toplama ve kullanımını asgari düzeyde tutmakta ve toplanan kişisel bilgileri sadece işlemlerin gerçekleşebilmesi için kullanmaktadır.

Site sayfalarını kişisel herhangi bir bilgi vermeden dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilir, ürün ve kampanyalarımız hakkında bilgi alabilirsiniz. Web sitemizi ziyaretinizde kişisel bilgileriniz, sadece sizin bilginiz dahilinde sizden temin edilebilmektedir. Sizin bilginiz ile bizim tarafımızdan kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz Onur Plastik tarafından korunmaktadır. Bu nedenle, söz konusu kişisel bilgiler sizin haberiniz veya onayınız olmadan ya da hukuksal yükümlülük altında bulunulmadığı sürece tarafımızdan 3. şahıslara verilmeyecektir.

Sitemizde ödeme sayfaları https önekiyle 443 nolu SSL portu üzerinden gerçekleşir. Kredi kartı ile alınan ödemelerde sitemiz, kredi kartı bilgilerinizin bankaya iletilmesinde aracı görevi üstlenir. Kredi kartı bilgileriniz şifrelenerek güvenli şekilde bankanın sanal pos sistemine iletilir. Kredi kartı bilgileri hiçbir şekilde kaydedilmemektedir.

Onur Plastik, bu internet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, fiyatları, gizlilik politikasını, hizmet sözleşmesini ve görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.haberler

- Avrasya Ambalaj Fuarı 2020 21 – 24 Ekim 2020 tarihleri arasında düzenlenecek olan Avrasya Ambalaj Fuarı’ndayız. Tüyap Fuar Merkezi / İstanbul Hall No : 12 Stand No : 1224B

paylaş
twitter
facebook
youtube

sertifikalar

sertifikalar


polpack havalı çemberleme makinası
© Onur Plastik - Tüm hakları saklıdır - All rights reserved.